پاکسازی کلیه با گزنه و ابریشم ذرت

پاکسازی کلیه با گزنه و ابریشم ذرت | پیوند کبد اصفهان

پاکسازی کلیه با گزنه و ابریشم ذرت

در مقاله امروز از سایت دکتر امین بحرینی متخصص و جراح پیوند کبد اصفهان روش های پاکسازی کلیه با گزنه و ابریشم ذرت را بخوانید.

گزنه

گزنه همچنین می تواند به پاکسازی کلیه ها کمک کند. به دلیل خاصیت ادرار آور، تولید ادرار را افزایش می دهد، به دفع مواد زائد متابولیک کمک می کند و دفع کلیوی را افزایش می دهد. در عین حال، این گیاه به جلوگیری از تشکیل کریستال ها به سنگ کمک می کند و باکتری ها را دور نگه می دارد تا خطر عفونت کلیه را کاهش دهد.

۲ قاشق چایخوری گزنه تازه یا خشک را در یک فنجان آب داغ دم کنید. اجازه دهید حدود ۱۰ دقیقه دم بکشد. صاف کنید و کمی عسل اضافه کنید. این چای گیاهی را دو بار در روز به مدت چند هفته بنوشید.

توجه: از آنجایی که این گیاه می تواند با داروهای رقیق کننده خون، فشار خون بالا، ادرار آور و داروهای دیابت تداخل داشته باشد، همیشه قبل از گنجاندن آن در رژیم غذایی با پزشک خود مشورت کنید.

پاکسازی کلیه با گزنه و ابریشم ذرت | پیوند کبد اصفهان

ابریشم ذرت

ابریشم ذرت طبیعتا ادرار آور است و تولید ادرار را برای دفع مواد زائد و آب از کلیه ها تحریک می کند. می توانید از آن برای درمان عفونت مثانه، سنگ کلیه و عفونت های ادراری استفاده کنید.

۲ قاشق چایخوری ابریشم ذرت خشک را در یک فنجان بریزید. روی آن آب جوش بریزید و روی آن را بپوشانید و ۱۰ تا ۱۵ دقیقه دم کنید سپس آن را صاف کنید. این چای را ۲ یا ۳ بار در روز بنوشید. هنگامی که از چای ابریشم ذرت برای پاکسازی کلیه های خود استفاده می کنید، مطمئن شوید که مقدار زیادی مایعات دیگر بنوشید.

توجه: از آنجایی که این گیاه ممکن است با برخی داروها تداخل داشته باشد، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.

اینستاگرام دکتر امین بحرینی متخصص و جراح پیوند کبد اصفهان


مطالب پیشنهادی :

علائم نیتریت در ادرار چیست؟

بررسی علائم امیکرون

مزایا و خطرات نفرکتومی چیست؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.