دکتر امین بحرینی

انجام اعمال جراحی موفقیت آمیز شامل بیش از 1000 پیوند کبد، 500 پیوند کلیه، و…و متجاوز از 400 مورد هاروست اعضای پیوندی از افراد مرگ مغزی در طی  مدت فعالیت در عرضه پیوند از سال 1389 تا کنون در کارنامه زندگی ام می باشد.

اردیبهشت سال 1356 در همدان دیده به جهان گشودم. درس (شکست مایه پیروزی است) را از پدرم آموختم و در تمام این سال ها که در خدمت درمان و سلامت بیماران بوده ام تلاش کردم تا وسیله ای باشم برای کاهش آلام بیماران.

ازاول کودکی آرزو داشتم که پزشک شوم. در کودکی بدلیل بیماری، مکررا به بیمارستان رفته و بستری می شدم. شاید یکی از دلایل علاقه مندی من به پزشکی، دوران سخت بیماری بود. پس از طی دوران تحصیل و اخذ دیپلم در شهرستان ملایر، در سال 1374 موفق به پذیرفته شدن در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی همدان شدم. سال1384 در رشته پزشکی عمومی فارغ التحصیل شدم و پس از گذراندن دوران سربازی از سال 84 به عنوان دستیار جراح عمومی وارد دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپوراهواز شدم و در سال 1388 موفق به کسب رتبه چهارم بورد کشوری جراحی عمومی شدم و بدلیل اخذ رتبه در بورد جراحی، بلافاصله عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه جندی شاپوراهواز مشغول به کار شدم.

 

آشنایی بیشتر

 

2 thoughts on “دکتر امین بحرینی

  1. سلام دکتر من سندروم روده بیقرار دارم روده هام همش صدا میده و باد در روده هام میپیچه درمان میشم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.